Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Hyundai HLP 32T370, 32"/81cm, HD

Kodi i produktit:
219819
Audio optike:
Lartësia [mm]:
475
Varje në mur:
USB:
Trashësia [mm]:
175

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
EAN:
8592417062204
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
735
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUHLP32T370
Konsumi [W]:
31
Kontrast [:1]:
100 000
Lartësia [mm]:
475
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha [kg]:
5,52
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
175
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor Hyundai HLP 32T370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE