Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Hyundai ULV 43TS292 SMART - 43" (108cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
231835
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
9,19
Lartësia [mm]:
620
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
342.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyundai ULV 43TS292 është televizion që është pajisur me teknologji moderne për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta, të detajizuara dhe me ngjyra mahnitëse e realistike që kombinohen me zërim të pastër dhe kumbues në mënyrë që të keni eksperiencën kinematografike në shtëpinë tuaj.

Televizioni vjen me madhësi diagonale prej 43" (108cm) që mban rezolucionin 4K UHD me 3840 x 2160 piksela dhe kombinohet me teknologjinë e zërimit Dolby Digital Plus, është pajisur me portet HDMI, VGA, USB 2.0, audio jack dhe CI për lidhjen e pajisjeve periferike, plotëson standardin VESA 200 x 200 mm si dhe vjen me klasin A+ të efiçiencës së energjisë elektrike.

Vlerësimet

Shumë i mirë
Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
DLNA:
EAN:
8592417062570
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
975
HbbTV:
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUULV43TS292SMART
Konsumi [W]:
54
LAN:
Lansuar:
2. 3. 2018
Lartësia [mm]:
620
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
9,19
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Pllakë
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
220
USB:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE