Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizion Hyundai ULV 55TS292 SMART - 55" (140cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
229858
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 60 x 21
Lansuar:
2. 2. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

481.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyundai ULV 55TS292 është televizion që ju sjell imazhe mahnitëse me ngjyra realistike dhe detaje të bukura dhe të lëmuara që kombinohen me zërimin kristal të pastër në mënyrë që të keni eksperiencën më të mirë të shikimit të filmave tuaj të preferuar apo luajtjes së videolojërave në konfigurimet më të larta grafike.

Televizioni vjen me madhësi diagonale prej 55" (140cm) që mban rezolucionin 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela që kombinohet me teknologjinë e zërimit Dolby Digital Plus, është pajisur me portet USB, HDMI, LAN, VGA, CI dhe audio jack për lidhjen e pajisjeve periferike, plotëson standardin VESA 400 x 200 si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
140
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.9
DLNA:
EAN:
8592417062464
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUULV55TS292SMART
Konsumi [W]:
86
LAN:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 60 x 21
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1334 x 750
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Hyundai ULV 55TS292 SMART - 55" (140cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE