Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 49SK7900PLA - 49" (123cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
234585
Audio optike:
Pesha [kg]:
12,9
Lartësia [mm]:
701
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 
Ju kurseni : 368.00   (51%)
351.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG 49SK7900PLA është televizion i dizajnuar me konstrukt të hollë që ju sjell imazhe të detajizuara, përplot ngjyra realistike dhe shkëlqyese si dhe zërim kristal të pastër dhe të detajizuar në mënyrë që të keni eksperiencën kinematografike në shtëpinë tuaj.

Televizioni vjen me madhësi diagonale prej 49" (123cm) që mban rezolucionin 4K UHD me 3840 x 2160 piksela që mbështet teknologjitë HDR 10, Dolby Vision, HLG, HEVC H.265 codec, VP9, Wide Color Gamut, 4K Upscaler dhe Magic Zoom si dhe mban apltoparlantët me madhësi 2.0 dhe teknologjitë DTS Decoder, Wireless Audio Sync dhe Magic Sound Tuning, funksionon me sistemin operativ webOS Smart TV, është përshtatur për standardin VESA 300 x 300, është pajisur me portet HDMI, USB, RCA dhe audio jack per lidhje me pajisje të tjera si dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
DLNA:
EAN:
8806098152735
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1100
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
49SK7900PLA
Konsumi [W]:
75
Kontollim zanor:
Kontrollim me anë të lëvizjeve:
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
701
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 300
Përmbajtja e pakos:
Kontrollor të lëvizjes
Pesha [kg]:
12,9
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
232,9
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 49SK7900PLA - 49" (123cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE