Televizor LG 50UK6300MLB - 50" (125cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
234592
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
10.8
Lartësia [mm]:
723
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

639.50 
Ju kurseni : 177.00   (28%)
462.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

50" OLED TV me diagonale 125cm ju ofron detaje të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. TV 4K UHD ka rezolucion Full HD 3840 x 2160px, lloji të ekranit: OLED, Local dimming, lloj të tuner: DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe mbështetje HDR 10, Wide Color Gamut, HLG, HEVC H.265 Codec, VP9, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR and Magic Zoom. Përveç kësaj, LG ka edhe sistemin 2.0 të altoparlantit, 20W energji, DTS Decoder, dhe Wireless Audio Sync, ndërsa karakteristikat e zgjuara dhe shpërndarëse janë: Shfletuesi i Internetit. LG vjen me sistemin operativ webOS Smart TV dhe ka mbështetje të regjistrimit në TV, lidhje të tastierës dhe mausit, mbështetje për WiFi. Magic Mobile Connection. Wi-Di, DLNA, dhe Miracast, si dhe mbështetje VESA 200 x 200.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
50
Diagonalja e ekranit [cm]:
125
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
DLNA:
EAN:
8806098144006
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 133
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
50UK6300MLB
Konsumi [W]:
59
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
723
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
10.8
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1334 x 750960 x 540 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
231
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 50UK6300MLB - 50" (125cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE