Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG OLED55B8PLA - 55" (139cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
234575
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Përmbajtja e pakos:
Kontrollor të lëvizjes
Lartësia [mm]:
752
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,609.50 
Ju kurseni : 303.00   (19%)
1306.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

55" OLED TV me diagonale 139cm ju ofron detaje të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. TV 4K UHD ka rezolucion Full HD 3840 x 2160px, lloji të ekranit: OLED, Local dimming, lloj të tuner: DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe mbështetje HDR 10, Wide Color Gamut, HLG, HEVC H.265 Codec, VP9, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR and Magic Zoom. Përveç kësaj, LG ka edhe sistemin 2.2 të altoparlantit, 40W energji, DTS Decoder, dhe Wireless Audio Sync, ndërsa karakteristikat e zgjuara dhe shpërndarëse janë: Shfletuesi i Internetit. LG vjen me sistemin operativ webOS Smart TV dhe ka mbështetje të regjistrimit në TV, lidhje të tastierës dhe mausit, mbështetje për WiFi. Magic Mobile Connection. Wi-Di, DLNA, dhe Miracast, si dhe mbështetje VESA 300 x 200.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.9
DLNA:
EAN:
8806098144013
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1228
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
OLED55B8PLA
Konsumi [W]:
110
Kontollim zanor:
Kontrollim me anë të lëvizjeve:
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
752
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Përmbajtja e pakos:
Kontrollor të lëvizjes
Pesha [kg]:
17,8
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, OLED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB 3.0:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG OLED55B8PLA - 55" (139cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE