Televizor Philips 32PHS4032 - 80cm (32"), HD

Kodi i produktit:
211091
Audio optike:
Lansuar:
5. 4. 2017
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Trashësia [mm]:
183,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Televizori Philips ka ekran LED 32” (80cm), me kualitet HD dhe rezolucion 1366 x 768 piksel. Ky televizor posedon teknologjinë për pamje Digital Crystal Clear dhe teknologjitë për zërim Incredible Surround, Clear Sound, Smart Sound dhe Auto Volume të cilat mundësojnë shfaqjen e imazheve me kualitet superior dhe prodhimin e zërit të qartë, të detajuar e kumbues.

Veçori të këtij televizori janë cilësitë SMART të cilat mundësojnë ndaljen dhe pauzimin e programeve, incizimin e emisioneve që dëshironi dhe zvogëlimin apo zmadhimin e imazheve.

Si pjesë përbërëse ky televizor ka altoparlantë të integruar me fuqi 6W, marrës C / T/ T2/ S/ S2 dhe porte si, dy HDMI, një SCART, USB , CI+, port audio, DVI dhe port për kufje. Poashtu, mbështet teknologjinë VESA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
EAN:
8718863010983
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
726,5
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32PHS4032/12
Konsumi [W]:
31
Lansuar:
5. 4. 2017
Lartësia [mm]:
476,6
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Bardhë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
5,25
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
183,25
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizor Philips 32PHS4032 - 80cm (32") edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE