Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 43PFS5503 - 43" (108cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
233318
Audio optike:
Kodi i prodhuesit:
43PFS5503/12
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Teknologjia e TV:
LED
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

344.50 
Ju kurseni : 15.00   (4%)
329.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,7
EAN:
8718863014707
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
43PFS5503/12
Konsumi [W]:
47
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i marrësit:
1 vit
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia e TV:
LED
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:

Bashkangjitja Televizor Philips 43PFS5503 - 43" (108cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE