Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Philips 50PUS6703, 50 ", 126cm, (4K)

Kodi i produktit:
233307
Audio optike:
RCA Komponent:
Mbështetje për H265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
620.50 
Ju kurseni : 94.00   (15%)
526.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor i mençur 50 "me diagonale 126 cm dhe rezolucion 4K UHD 3840 x 2160 piksel.

Posedon teknologji të shumta të cilat përmisojnë imazhin, ato janë: Mikro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, Ultra Rezolucion dhe teknologjia Ambilight në tri anë.

Ky televizor ka indeks të cilësisë së imazhit 1100, dhe procesor Quad-core. E veçanta e tij është zërimi shumë realistik. Ky televizor ka audio me fuqi dalëse 20 W. Gjithashtu ka zërim rrethor të pabesueshëm, zërim të pastër, të zgjuar dhe ka rregullimin automatik të volumit.

Mbështet teknologji si: Wi-Fi, Miracast, HbbTV, video me USB, video online me qira, shfletues interneti, YouTube dhe Netflix.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit:
50
Diagonalja e ekranit cm:
126
Distanca e rekomanduar për shikim m:
1.8
DLNA:
EAN:
8718863014998
EPG:
Frekuencë Hz:
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 128,4
HbbTV:
HDMI:
HDMI 20:
Incizim USB PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1 511.5
Jack për kufje:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
50PUS6703/12
Konsumi W:
74
LAN:
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia mm:
695,3
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 20:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha kg:
13.3
Prodhuesi:
Philips
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Saphi
Teknologjia e TV:
Ambilight, HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
231,4
Uebi i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB 30:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Bashkangjitja Televizor Philips 50PUS6703 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE