Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 65PUS6503, 65 ", 164cm, (4K UHD)

Kodi i produktit:
233313
Audio optike:
Përmasat e kapëses VESA:
143.5 x 104 x 70.4
Lartësia [mm]:
865,1
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,236.50 
Ju kurseni : 528.00   (43%)
708.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori i mençur 65 "SMART 164 cm, me rezolucion 4K UHD 3840 x 2160, jep imazhe shumë realistike.

Posedon teknologjitë: Mikro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, rezolucion të madh, HDR Plus dhe indeksin e cilësisë së fotografisë 900.

Procesori quad-core mundëson operim më të shpejtë të televizorit. Zërimi ka fuqi dalëse prej 20 W. Përveç fuqis dalëse zërimi ka teknologjinë Surround dhe rregullim automatik tëi volumit.

Posedon tip të sintonizuesit C / T / T2 / S dhe S2. Ky televizor ka udhëzues EPG për 8 ditë dhe Teletekst. Karakteristika tjera të zgjuara janë: Klienti MultiRoom, ndarja e thjeshtë, certifikimi Wi-Fi Miracast, HbbTV, inicializimi i videove nga USB, video online me qira, shfletues të internetit, YouTube, dhe Netflix.

Ky televizor gjithashtu është ekologjikë pasi që nuk shpenzon shumë energji. I përket klasës së Energjisë A +.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
EAN:
8718863014936
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 462,3
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
900
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
65PUS6503/12
Konsumi [W]:
98
LAN:
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
865,1
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
143.5 x 104 x 70.4
Pesha [kg]:
24,8
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
279,1
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Philips 65PUS6503 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE