Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung 65Q900R - 65" (165cm), 8K UHD, i zi

Kodi i produktit:
244001
Audio optike:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

5278.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 439.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Q900R është televizor i dizajnuar me hollësi dhe kënde precize që brenda vetes mban teknologjinë më të fundit të shfaqjes së imazheve me ngjyra realistike dhe kualitet të lartë si dhe zë kristal të pastër dhe kumbues në mënyrë që të keni eksperiencën e kinemasë në dhomën tuaj në çdo moment.

Televizori vjen me madhësi diagonale prej 65" (165cm) që mban rezolucionin 8K UHD me 7680 x 4320 piksela dhe kombinohet me tekonologjitë HDR, HDR, QLED, Smart për t'ju sjellur performancën e dëshiruar. Pos kësaj, televizori mban një mori portesh për lidhje me pajisje tjera, vjen me sistem operativ SMART për qasje në internet dhe aplikacione të ndryshme si dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi:
65Q900R
Lansuar:
31. 8. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
7680 x 4320 (8K UHD)
Teknologjia e TV:
HDR, HDR, QLED, Smart (chytrá)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:

Bashkangjitja Televizor Samsung 65Q900R - 65" (165cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE