Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung QE55Q8D - 55" (138cm), 4K UHD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
240720
Audio optike:
Pesha [kg]:
20
Lartësia [mm]:
779,5
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,207.50 
Ju kurseni : 808.00   (37%)
1399.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 116.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.9
DLNA:
EAN:
8801643436728
EPG:
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 231,2
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
3600
Klasa e energjisë:
B
Kodi i prodhuesit:
QE55Q8DNATXXH
Konsumi [W]:
157
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
25. 7. 2018
Lartësia [mm]:
779,5
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Panel i çertifikuar UHD:
Pesha [kg]:
20
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia [mm]:
247,7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung QE55Q8D - 55" (138cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE