Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung QE55Q8F, 138cm, 4K UHD, HDR, QLED, Smart, i argjendtë

Kodi i produktit:
219240
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Rezolucioni:
1334 x 750

Si të porosisim në Gjirafa50?

2363.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 196.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni nivelin e kontrastit dhe thellësinë e imazhit që televiziorët e tjerë nuk mund t'i ofrojnë. Nëse ju shikoni përmbajtjen në ekran në dhomën e ndriçuar nga dielli, ose në errësirën e këndshme, pamjet e errëta dhe të ndritshme dallohen në mënyrë të përkryer. Televiziori Samsung QLED është një demonstrim i jo vetëm cilësisë së shkëlqyer të videos, por edhe një dizajn simpatik dhe inteligjent. Një nga karakteristikat e zgjuara është, për shembull, fshehja e kabllove të lidhur në një mbajtëse të televizorit. Ky televizior mund të ngjitet në mur me sistemin e tij inovativ të montimit, duke mos lënë boshllëk në mes murit dhe televiziorit.

Vlerësimet

Detajet teknike

Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Rezolucioni:
1334 x 750

Bashkangjitja Televizor Samsung QE55Q8F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE