Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung QE55Q8F, 55 " (138cm), 4K UHD, HDR, QLED, Smart, i argjendtë

Kodi i produktit:
219240
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Rezolucioni:
1334 x 750

Si të porosisim në Gjirafa50?

2363.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 196.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizor ofron një varg veçorish të përsosura teknologjike për eksperiencë të mrekullueshme argëtimi përmes pamjeve të detajizuara me rezolucion 3840 x 2160 pikselë dhe zë fantastik me kapacitet të altoparlantëve 60W. Përveç tjerash ka marrës DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Mbështet teknologjinë HDR, QLED, SMART. Ofron konektorët. HDMI, USB, audio, LAN, Cl.

Vlerësimet

Detajet teknike

Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Rezolucioni:
1334 x 750

Bashkangjitja Televizor Samsung QE55Q8F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE