Televizor Samsung UE43NU71 - 43" (108cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
234269
Audio optike:
Lansuar:
5. 4. 2018
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)

Si të porosisim në Gjirafa50?

617.50 
436.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shikoni imazhe kristal të pastërta me dritë dhe ngjyra realistike që detajizojnë çdo pjesë përsosshmërisht. Këtë mund të sjell vetëm televizori nga Samsung i pajisur me teknologjinë më të fundit në mënyrë që produkti të jetë qendra e argëtimit në shtëpinë tuaj.

Televizori vjen me madhësi 43" (108cm) me rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 piksele dhe mban teknologjitë HDR dhe Dynamic Crystal Color për t'ju sjellur imazhe të pastërta. Pos kësaj, televizori ka altoparlantë 2.0k me madhësi 20 W të cilat përcjellin zë kristal të pastër në mënyrë që të keni kinemanë në shtëpinë tuaj.

Poashtu, televizori vjen me tunerin DVB-C / T / T2 / S / S2, mbështet teknologjinë HbbTV, ka efiçiencë të energjisë të klasit A si dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
DLNA:
EAN:
8801643258528
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
4 200
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
UE43NU7192UXXH
Konsumi [W]:
70
LAN:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE