Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung UE55NU7093 - 55" (138cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
246113
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
EAN:
1321313313131321
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

569.50 
Ju kurseni : 90.00   (16%)
479.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëhuni gati për një përvojë të mrekullueshme shikimi, me përkufizimi të lartë. Me më shumë shkëlqim dhe hollësi në sajë të HDR. Dhe me UHD Dimming për të rregulluar mprehtësinë dhe ngjyrën e secilit panel. Sapo të njihni veçoritë unike të Samsung UHD TV, është e vështirë të ktheheni në televizorin tuaj të vjetër. Karekteristikat: 4K Ultra HD TV (3840 x 2160 px) me funksionin diagonale 140 cm (55 ") dhe funksionin HDR Active Crystal Color, Smart TV, Tizen OS, HbbTV, tuner i integruar DVB-T / T2 (HEVC / H.265) S2 / C, Browser Web, Wi-Fi, DLNA, Audio 2.0k 20W, Zgjidhja e Menaxhimit të Pastër, 2 × HDMI, 1 × USB, Montimi i Murit, Klasi i Energjisë A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
EAN:
1321313313131321
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Indeksi i cliësisë së imazhit:
4 200
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
UE55NU7093UXXH
Konsumi [W]:
105
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Ngjyra:
Zezë
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE