Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung UE55RU7402 - 55" (138cm), 4K UHD, hirtë

Kodi i produktit:
255798
Audio optike:
RCA:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i porteve HDMI:
3+

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
798.50 
Ju kurseni : 90.00   (11%)
708.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
DLNA:
EAN:
8801643667078
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1239
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1900
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
UE55RU7402UXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
158
Konsumi [W]:
114
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
714
Lartësia [mm]:
800
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha pa mbajtëse [kg]:
17,2
Pesha [kg]:
19.7
Prodhuesi:
Samsung
RCA:
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
59
Trashësia [mm]:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung UE55RU7402 - 55" (138cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE