Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung UE65NU71 - 65" (163cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
234266
:
3840 x 2160 (4K UHD)
LAN:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)

Si të porosisim në Gjirafa50?

712.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni kombinimin e përsosur të ngjyrave realistike, karakteristikave inteligjente dhe teknologjinë më të fundit të ndërtuar për t'ju sjellur eksperiencën më të lartë të shikimit të televizorit. Me rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela dhe ngjyrat HDR, ky televizor do të bëhet qendra e argëtimit në dhomën tuaj. Produkti vjen i pajisur me altoparlantë 2.0k me fuqi 20W që komplementojnë përsosshmërisht imazhet kristal të pastërta për t'ju sjellur kinemanë në shtëpinë tuaj. Televizori ka madhësi 65" (163cm), vjen i pajisur me tunerin DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 që mbështet kodeksin H.265, ka një mori portesh HDMI dhe USB, teknologjitë WiFi dhe Bluetooth si dhe ofron mbështetje për HbbTV. Televizori vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
163
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
EAN:
8801643177096
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
4 200
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE65NU7172UXXH
Konsumi [W]:
118
LAN:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1334 x 750960 x 540 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung UE65NU71 - 65" (163cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE