Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE65NU74 - 65" (163cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
234261
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Prodhuesi:
Samsung
Lartësia [mm]:
922,8
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,025.50 
Ju kurseni : 68.00   (7%)
957.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përjetoni kombinimin e përsosur të ngjyrave realistike, karakteristikave inteligjente dhe teknologjinë më të fundit të ndërtuar për t'ju sjellur eksperiencën më të lartë të shikimit të televizorit. Me rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela dhe ngjyrat HDR, ky televizor do të bëhet qendra e argëtimit në dhomën tuaj. Produkti vjen i pajisur me altoparlantë 2.0k me fuqi 20W që komplementojnë përsosshmërisht imazhet kristal të pastërta për t'ju sjellur kinemanë në shtëpinë tuaj. Televizori ka madhësi 65" (163cm), vjen i pajisur me tunerin DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 që mbështet kodeksin H.265, ka një mori portesh HDMI dhe USB, teknologjitë WiFi dhe Bluetooth si dhe ofron mbështetje për HbbTV. Televizori vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
163
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 457,5
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1800
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE65NU7442UXXH
Konsumi [W]:
118
LAN:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lartësia [mm]:
922,8
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Pesha [kg]:
28
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
378
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE