Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE65NU80 - 65" (163cm), 4K UHD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
234258
Audio optike:
Konsumi [W]:
118
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 111.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni kombinimin e përsosur të ngjyrave realistike, karakteristikave inteligjente dhe teknologjinë më të fundit të ndërtuar për t'ju sjellur eksperiencën më të lartë të shikimit të televizorit. Me rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela dhe ngjyrat HDR 1000, ky televizor do të bëhet qendra e argëtimit në dhomën tuaj. Produkti vjen i pajisur me altoparlantë 2.1k me fuqi 40W që komplementojnë përsosshmërisht imazhet kristal të pastërta për t'ju sjellur kinemanë në shtëpinë tuaj. Televizori ka madhësi 65" (163cm), vjen i pajisur me tunerin DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 që mbështet kodeksin H.265, ka një mori portesh HDMI dhe USB, teknologjitë WiFi dhe Bluetooth si dhe ofron mbështetje për HbbTV. Televizori vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
163
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
EAN:
8801643183905
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2 600
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE65NU8002TXXH
Konsumi [W]:
118
LAN:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE