Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE75NU71 - 75" (189cm), 4K UHD, e zezë

Kodi i produktit:
234265
:
3840 x 2160 (4K UHD)
LAN:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,625.50 
Ju kurseni : 1,258.00   (48%)
1367.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 113.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung UE75NU7172 do të bëhet qendra argëtimit në dhomën me kualitetin e lartë të shfaqjes së imazheve dhe zërit kumbues që do bëjë të ndjeheni sikur të ishit në kinema. Pos kësaj, televizori ofron një mori shërbimesh SMART në mënyrë që të shihni serialet dhe filmat tuaj të preferuar nga platforma të ndryshme në internet.

Televizori sjell pastërtinë e kristaltë të imazheve me rezolucionin 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela në ekranin me madhësi 75" (189cm). Pos kësaj, ai është pajisur me altoparlantë me fuqi 20 W, mban tunerin DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 me mbështetje për kodeksin HEVC H.265, ka portet HDMI, USB, RCA, audio optike dhe hapësirën CI si dhe vjen me efiçiencë të rrymës të klasit A +.

Vlerësimet

Perfect
Perfect
Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
75
Diagonalja e ekranit [cm]:
189
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2,9
DLNA:
EAN:
8801643177126
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
4 200
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE75NU7172UXXH
Konsumi [W]:
150
LAN:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE