Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-49XE7077, 49"/ 123cm, UHD, HDR, argjendtë

Kodi i produktit:
208724
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

616.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony KD-49XE7077 është televizor i mençur 49 ", me një ekran të shkëlqyer 123cm dhe rezolucion 4K UHD. Ky TV 4K ju ofron një gamë të teknologjive të fundit që japin performancë të mirë, foto dhe zërim realistik. Rezolucioni 4K UHD 4K Ultra HD është në është teknologjia më e mirë që mund të ju ofrohet juve. Ky rezolucion siguron që edhe hollësitë më të vogla në ekran të jenë të mprehta dhe më të qarta, duke rezultuar në një pamje tepër reale që ju lë pa fjalë. 4K HDR Gama e gjerë dinamike është një standard i ri për cilësinë e imazhit në sajë të kontrastit, qartësisë dhe ngjyrave. Sony 4K me Sony HDR gjithashtu rrit shfaqjen e imazheve duke kombinuar tipare dhe teknologji të tilla si 4K X-Reality PRO, X-prone Dynamic Range PRO dhe Triluminos Display. Kjo përzierje e karakteristikave të nivelit të lartë sjell një nivel të ri të realitetit drejt në shtëpinë tuaj, kështu që shikimi i televizorit tënd do t'ju bëjë të ndiheni sikur jeni pjesë e skenës që po shihni. 4K X-Reality Pro Përpunimi i imazhit nga teknologjia 4K-Reality Pro e Sony rrit zgjidhjen e çdo pikeli për të arritur një pamje të qartë dhe të detajuar. Pikselat janë analizuar për të dhënë një imazh të mprehtë në kohë reale, kështu që ju do të jeni në gjendje të perceptoni të gjitha detajet e mundshme. Modaliteti ClearAudio + Përveç imazheve natyrore dhe të gjalla, gjithashtu mund të shijoni tingullin e pastër dhe natyror të televizorit Sony tuaj me teknologjinë ClearAudio +. Me këtë teknologji, muzika dhe bisedat janë më të qarta, pavarësisht se çfarë po shikoni. Pra, uluni të qetë dhe lëreni veten të rrethuar nga një eksperiencë e pasur. Dizajn i përsosur ultra i hollë Sony ka vendosur të gjejë balancën midis ekranit të televizorit dhe dhomës suaj të shtëpisë. Rezultati është një TV që përshtatet me mjedisin e tij duke krijuar harmoni të përsosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
DLNA:
EAN:
4548736053380
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 102
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
KD49XE7077SAEP
Konsumi [W]:
83
LAN:
Lartësia [mm]:
744
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha [kg]:
12,1
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Sony KD-49XE7077 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE