Transmetues Google Chromecast 3, i zi

63.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
248058
EAN:
842776106131
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
HDMI:
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Transmetues nga Google Chromecast 3 është pajisje që mundëson shikime të videove, qofshin ato në telefonin tuaj apo në Internet, nga pajisjet e ndryshme teknologjike në ekran më të madh në TV tuaj me kualitet Full HD dhe me rezolucion 1080p në 60 fps. Ky mjet përmban dizajn unik me ndërlidhje micro USB, HDMI dhe WiFi 2.4 dhe 5 GHz. E mira e kësaj pajisje është fakti që lidhet me sistem operativ Android, iOS, Mac dhe Windows.

Detajet teknike

EAN:
842776106131
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
HDMI:
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
13,8
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11ac
Pesha [g]:
40
Prodhuesi:
Google
Trashësia [mm]:
52
WiFi:
WiFi të integruar: :
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE