Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sony KD-49XG8096 - 49" (123cm), 4K UHD, Smart, zezë/argjendtë

Kodi i produktit:
256219
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Lansuar:
7. 3. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

1069.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 89.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni çdo moment që shikoni me një pamje mahnitëse dhe zë kualitativ me televizorin smart Sony KD-49XG8096 me madhësi 49" (123 cm) LCD me pamje 4K UHD dhe rezolucion (3840 x 2160 p). Televizori ka 16 GB memorie dhe punon me sistemin operativ Android. Televizori mbështet teknologjitë: Triluminos Display, Live Color, Dolby Digital , Dolby Digital Plus, DTS digital surround sound dhe S-Force Front Surround. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe altoparlantë të integruar me fuqi totale 20 W (10 W + 10 W). Poashtu ofron mbështetje për WiFi dhe Bluetooth 4.1, katër porte HDMI, port USB, port jack për kufje,etj. Ky televizor i përket klasës së energjisë A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
EAN:
4548736096356
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Kodi:
KD49XG8096BAEP
Kontollim zanor:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Numri i porteve HDMI:
4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Bashkangjitja Sony KD-49XG8096 - 49" (123cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE