Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-55XG7005, 55" (139cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
262079
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
983.50 
Ju kurseni : 384.00   (39%)
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një televizor SMART LCD me diagonale 55 " (139 cm) i cili ka rezolucion 4K UHD (3840 x 2160). Ekrani i tij Triluminos mund të riprodhojë në mënyrë të përsosur tonet e kuqe, jeshile dhe blu në tonet më të mira, duke dhënë një ndjenjë jashtëzakonisht të vërtetë. Përveç pamjes, zërit dhe performancës së shkëlqyer, televizori mund të ofrojë edhe argëtim. Në këtë rast të veçantë, është një qasje e shpejtë dhe e lehtë në YouTube duke shtypur një buton të vetëm në telekomandë. Poashtu, televizori ofron edhe zë të shkëlqyer me ClearAudio +, për të krijuar një eksperiencë të pasur emocionale gjatë shikimit. Ky televizor ofron mundësinë e lidhjes me WiFi si dhe me celular të mençur. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2. Klasa e efiçiencës së energjisë së tij është A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Certifikata CRA:
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
139
EAN:
4548736095663
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1241
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack për kufje:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
KD55XG7005BAEP
Konsumi vjetor kWh:
161
Konsumi W:
110
LAN:
Lansuar:
7. 6. 2019
Lartësia mm:
785
Lartësia pa mbajtëse mm:
721
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha kg:
16.5
Pesha pa mbajtëse kg:
15,4
Prodhuesi:
Sony
RCA:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Trashësia mm:
336
Trashësia pa mbajtëse mm:
79
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE