Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizior Sony KD-65XG7077, 65 " (164cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
262083
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

915.50 
Ju kurseni : 32.00   (3%)
883.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizior sjell një botë me ngjyra dhe detaje realiste në tërësi. Imazhi superior i televiziorit shkon paralelisht me një tingull të jashtëzakonshëm ose performancë të qetë. Ju gjithashtu do të vlerësoni që televiziori juaj gjithashtu mund të sigurojë argëtim. Përpunimi i imazhit 4K X-Reality Pro i Sony rrit rezolucionin e secilit piksel për një pamje krejtësisht të qartë dhe të detajuar me cilësi afër 4K. Pikselët janë analizuar për të siguruar imazhe të mprehta, në kohë reale, në mënyrë që të mund të perceptoni sa më shumë detaje të jetë e mundur. Siç u përmend, përveç imazhit, tingullit dhe performancës së shkëlqyeshme, televiziori gjithashtu mund të sigurojë argëtim. Në këtë rast të veçantë, ofron qasje të shpejtë dhe të lehtë në YouTube me prekjen e një butoni në telekomandë. Ky televizior SMART 65 ” (164 cm) LCD ka një rezolucion 4K UHD (3840 x 2160). Mbështet HDR10 dhe HLG. Mbështet Dolby Digital , Dolby Digital Plus, Dolby Pulse dhe Dolby AC-4. Lidhshmëria: WiFi, lidhja me smartphone. Prodhimi i audios është 10 W + 10 W. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2. Klasa e efiçiencës së energjisë së televizorit është A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Certifikata CRA:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
164
Distanca e rekomanduar për shikim m:
2.5
EAN:
4548736095618
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 463
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack për kufje:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
KD65XG7077SAEP
Konsumi vjetor kWh:
220
Konsumi W:
151
LAN:
Lansuar:
7. 6. 2019
Lartësia mm:
909
Lartësia pa mbajtëse mm:
845
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Pesha kg:
21,6
Pesha pa mbajtëse kg:
20.5
Prodhuesi:
Sony
RCA:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Trashësia mm:
336
Trashësia pa mbajtëse mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Bashkangjitja Televizior Sony KD-65XG7077 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE