Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 65UN7300 - 65” (164 cm)

Kodi i produktit:
287931
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
869.50 
Ju kurseni : 173.00   (20%)
696.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori LG 65UN7300 vjen me ekran 65” (164 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, LG mundëson përdorimin e teknologjive si DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC), që përmirësojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, LG ka HDMI, audio optike, RCA, LAN, Cl.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
164
DLNA:
EAN:
8806098693665
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 463
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
65UN73003LA
Konsumi vjetor kWh:
207
Konsumi W:
149
Kontollim zanor:
Kontrollim me anë të lëvizjeve:
LAN:
Lansuar:
21. 5. 2020
Lartësia mm:
910
Lartësia pa mbajtëse mm:
850
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Përmbajtja e pakos:
Telekomandë Magic
Pesha kg:
21,6
Pesha pa mbajtëse kg:
21,3
Prodhuesi:
LG
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR10, HLG, LED, Smart
Trashësia mm:
271
Trashësia pa mbajtëse mm:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE