Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 75UN8100 - 75” (190 cm)

Kodi i produktit:
287927
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,289.50 
Ju kurseni : 103.16   (8%)
1,186.34 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 98.86 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori LG 75UN8100 vjen me ekran 75” (190 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, LG mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, HLG, LED, Smart, të cilat përmirësojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, LG ka HDMI, RCA, audio optike, LAN, Cl.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
75
Diagonalja e ekranit cm:
190
DLNA:
EAN:
8806098688883
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 693
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
75UN81003LB
Konsumi vjetor kWh:
243
Konsumi W:
175
Kontollim zanor:
Kontrollim me anë të lëvizjeve:
LAN:
Lansuar:
22. 5. 2020
Lartësia mm:
1 053
Lartësia pa mbajtëse mm:
978
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 200
Përmbajtja e pakos:
Telekomandë Magic
Pesha kg:
38,9
Pesha pa mbajtëse kg:
35.7
Prodhuesi:
LG
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR10, HLG, LED, Smart
Trashësia mm:
377
Trashësia pa mbajtëse mm:
89
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE