Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung QE49Q60R - 49" (123cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
255795
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1059.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizior sjell cilësi të imazhit të jashtëzakonshme, duke përdorur kështu teknologjinë Quantum Dot për të sjell 100% të ngjyrave pavarësisht ndriçimit që ka skena. Ai vjen me madhësi 49", 4K UHD (3840 x 2160 piksel) kombinuar me procesorin Quantum 4K që së bashku ju sjellin botën më me ngjyra se kurrë në shtëpinë tuaj. Ka hapsirë për HDMI, USB, LAN, DLNA, HbbTV, mund të inçizoni përmes USB ( PVR), ofron lidhje me Wifi dhe Bluetooth, mund të shfletoni në faqe të internetit, si dhe ka këta lloje të marrësve: Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC). Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
DLNA:
EAN:
8801643650322
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 101
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2400
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
QE49Q60RATXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
123
Konsumi [W]:
89
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
637
Lartësia [mm]:
716
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha pa mbajtëse [kg]:
15
Pesha [kg]:
15.2
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
59
Trashësia [mm]:
264
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung QE49Q60R - 49" (123cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE