Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung QE65Q80R - 65" (163cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
256527
Audio optike:
Pesha [kg]:
28.2
Lartësia [mm]:
918,4
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

2551.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 212.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung QLED 2019 është kulmi i cilësisë së figurës. Përmban teknologjinë Quantum Dot për 100% ngjyrë pavarësisht nivelit të ndriçimit. QLED 2019 përmban ndriçim Direct Full Array 8X për kontrast dhe ngjyra të shkëlqyera. Samsung QLED 2019 karakterizohet me kohë të shkurtë të reagimit dhe mbështetje për FreeSync (VRR), çfarë e bën ideal për gaming. Performancën mbresëlënëse të procesorit Quantum 4K do ta vëreni menjëherë. Samsung QLED 2019 do të përshtatet mirë me shtëpinë tuaj smart. Ky është televizor QLED 65" Smart TV me rezolucion 4K UHD (3840 x 2160 px). Indeksi i kualitetit të figurës është 3700. Ka panel Quantum Dot, ngjyrë 100%, ndriçim direkt, mbështet Q HDR 1500 / HDR10 +, teknologji Direct Full Array 8X Ultra- me kënd të gjerë të vështrimit, ka veti mahnitëse për gaming, procesor Quantum 4K, inteligjencë AI Upscaling.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
163
DLNA:
EAN:
8801643645717
EPG:
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1450
HbbTV:
HDMI:
HDMI (ARC):
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
3700
Klasa e energjisë:
B
Kodi:
QE65Q80RATXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
232
Konsumi [W]:
167
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
13. 3. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
831,2
Lartësia [mm]:
918,4
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Pesha pa mbajtëse [kg]:
25.2
Pesha [kg]:
28.2
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
62
Trashësia [mm]:
322,6
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung QE65Q80R - 65" (163cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE