Televizor Samsung QE75Q85R - 75" (189cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
255779
Audio optike:
Pesha [kg]:
40.5
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

5316.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 443.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
75
Diagonalja e ekranit [cm]:
189
DLNA:
EAN:
8801643715526
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 675
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
3800
Klasa e energjisë:
B
Kodi:
QE75Q85RATXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
381
Konsumi [W]:
275
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
961
Lartësia [mm]:
1 054
Lloji i marrësit:
Duální, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha pa mbajtëse [kg]:
36.7
Pesha [kg]:
40.5
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
62
Trashësia [mm]:
380
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE