Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung QE75Q90R - 75 (189cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
255776
Audio optike:
Pesha [kg]:
52,4
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,469.50 
Ju kurseni : 1,826.00   (28%)
4643.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 386.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung QE75Q90R vjen me ekran 75” (189 cm) me cilësi 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 60 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe ka marrës të llojit Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Si pjesë përbërëse, Samsung ka katër porte HDMI 2.0, porte USB, CI, port audio për kufje, dhe vjen me ngjyrë argjendi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
75
Diagonalja e ekranit [cm]:
189
DLNA:
EAN:
8801643611095
Fuqia e altoparlantëve [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 676
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
4000
Klasa e energjisë:
B
Kodi:
QE75Q90RATXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
381
Konsumi [W]:
275
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
962
Lartësia [mm]:
1 054
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha pa mbajtëse [kg]:
42.4
Pesha [kg]:
52,4
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
40
Trashësia [mm]:
318
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung QE75Q90R - 75 (189cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE