Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung QE82Q70R - 82" (207cm), 4K UHD, smart, i argjendtë

Kodi i produktit:
255783
Audio optike:
Pesha [kg]:
44.5
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

2981.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 248.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizior sjell cilësi të imazhit të jashtëzakonshme, duke përdorur kështu teknologjinë Quantum Dot për të sjell 100% të ngjyrave pavarësisht ndriçimit që ka skena. Ai vjen me madhësi 82", 4K UHD ,Smart, (3840 x 2160 piksel) kombinuar me procesorin Quantum 4K që së bashku ju sjellin botën më me ngjyra se kurrë në shtëpinë tuaj. Ka hapsirë për HDMI, USB, LAN, mund të inçizoni përmes USB ( PVR), ofron lidhje me Wifi dhe Bluetooth, mund të shfletoni në faqe të internetit, si dhe ka këta lloje të marrësve: Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC). Produkti vjen me ngjyrë argjendi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
82
Diagonalja e ekranit [cm]:
207
DLNA:
EAN:
8801643638566
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 835
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
3300
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
QE82Q70RATXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
334
Konsumi [W]:
241
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
1051
Lartësia [mm]:
1 146
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 200
Pesha pa mbajtëse [kg]:
43,3
Pesha [kg]:
44.5
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, QLED, Smart
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
66
Trashësia [mm]:
387
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung QE82Q70R - 82" (207cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE