Televizor Samsung UE49RU8002 - 49" (123cm), 4K UHD, zi/argjendtë

Kodi i produktit:
256533
Audio optike:
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,159.50 
709.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
DLNA:
EAN:
8801643882044
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1900
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
UE49RU8002UXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
123
Konsumi [W]:
89
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE