Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Samsung UE49RU8002 - 49" (123cm), 4K UHD, zi/argjendtë

Kodi i produktit:
256533
Audio optike:
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,159.50 
Ju kurseni : 450.00   (39%)
709.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor Samsung UE49RU8002 Shikoni filmat dhe seritë më të preferuara me televizorin Samsung UE49RU8002 sepse tani Premium UHD TV vjen me më shumë detaje se sa më parë. Televizori ka HDR Elite, dhe ju mundëson të merrni një gamë më të madhe ndriçimi për skenat më të errëta dhe më të lehta. Gëzoni dimensione të reja të argëtimit tuaj televiziv sepse Samsung UE49RU8002 ka një ekran të madh i cili do t'ju japë një eksperiencë sikur të ishit në një kinema të klasit botëror ose në një atmosferë sportive të stadiumit. Televizori posedon ngjyra të gjalla dhe detaje të bukura të cilat nuk do ju lodhin së shikuari. Ekrani i televizorit është UHD 49 "me një rezulucion (3840 x 2160 px).   Nëse e lidhni televizorin me frigoriferin ose telefonin tuaj me SmartThings, ju do të zbuloni mënyra të reja për të bashkëvepruar dhe për ta përdorur atë. Televizori ka ngjyrë të zezë/ të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
DLNA:
EAN:
8801643882044
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1900
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
UE49RU8002UXXH
Konsumi vjetor [kWh]:
123
Konsumi [W]:
89
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Samsung UE49RU8002 - 49" (123cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE