Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE75TU8072KXXH, 75" (189cm), Ultra HD, i zi

Kodi i produktit:
491757smg
Bluetooth:
Ngjyra:
E zezë
Sistemi operativ:
Tizen
Rezolucioni:
Ultra HD (3840x2160)
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 300.00   (21%)
1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja:
75
Diagonalja cm:
189
EAN:
2353456567856556
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
HDR:
Klasa e efiçiencës:
A+
Lloji i televizorit:
Smart
Marrës:
1x DVB-T2C
Modeli:
UE75TU8072KXXH
Ngjyra:
E zezë
Numbri i portve HDMI:
3
Numri i porteve USB:
2
Procesori:
CRYSTAL 4K
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
Ultra HD (3840x2160)
Sistemi operativ:
Tizen
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE