Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE75TU8072KXXH, 75" (189cm), Ultra HD, i zi

Kodi i produktit:
491757smg
Bluetooth:
Ngjyra:
E zezë
Sistemi operativ:
Tizen
Rezolucioni:
Ultra HD (3840x2160)
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 200.00   (14%)
1199.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja:
75
Diagonalja cm:
189
EAN:
8806090336775123
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
HDR:
Klasa e efiçiencës:
A+
Lloji i televizorit:
Smart
Marrës:
1x DVB-T2C
Modeli:
UE75TU8072KXXH
Ngjyra:
E zezë
Numbri i portve HDMI:
3
Numri i porteve USB:
2
Procesori:
CRYSTAL 4K
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
Ultra HD (3840x2160)
Sistemi operativ:
Tizen
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE