Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sencor SLE 55U02TCS - 55" (139cm), 4K UHD, e hirtë

Kodi i produktit:
239250
CI:
Lartësia [mm]:
766
USB:
Trashësia [mm]:
310
Teknologjia e TV:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

438.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori Sencor SLE 55U02TCS vjen me ekran 55” (139 cm) me kualitet UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 16 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C / T/ T2/ S/ S2. Rezolucioni HD Shikoni filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara në HD, të gatshme për ngjyra dhe detaje të shkëlqyera. Me këtë rezolucion, shikimi i TV do të jetë gjithmonë një përvojë e këndshme. Ngjyra dinamike Dynamic Colors është një teknologji e përpunimit të ngjyrave që bën të gjitha 6 ngjyrat, duke përfshirë RGB, më të gjalla dhe më të mprehta në sajë të kësaj teknologjie. Të jeni i sigurt se imazhi i shfaqur do të jetë gjithmonë i natyrshëm. Përvojë të njëjtë nga çdo kënd Kënaquni duke shikuar filmat, shfaqjet dhe serialet tuaja të preferuara me imazhe të sakta me ngjyra, pa marrë parasysh se ku shikoni në ekranin e televizorit. TV është e pajisur me një ekran IPS për të siguruar që ngjyra dhe kontrasti të mbeten njejtë, madje edhe kur shikojnë televizorin nga kënde të gjera shikimi. Vetitë kryesore 55'' SMART TV me një diagonale prej 139 cm me një rezolucion të lartë UHD (3840 x 2160 px). Tipi i tuner-it: DVB-C / T / T2 / S / S2. Mbështet HDR 10, HLG, HEVC H.265 codec, VP9, gamë të gjerë të ngjyrave, 4K Upscaler, HFR, Magic Zoom Sistemi 2.2 i altoparlantit 40 W. DTS Decoder, Wireless Audio Sync. Ndërlidhja smart: Shfletuesi i Internetit. Sistemi operativ webOS Smart TV. Mbështetja e regjistrimit në TV për shikim të mëvonshëm. Mundësi e lidhjes së tastierës dhe mausit. Lidhja Bluetooth. Wi-Di, DLNA, Miracast dhe Wi-Fi. Klasa e energjisë A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
EAN:
8590669242672
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 234
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
50
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
SLE 55U02TCS
Lansuar:
3. 7. 2018
Lartësia [mm]:
766
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Hiri
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
14.2
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
310
USB:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE