Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-43XG8396 - 43" (108cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
256217
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Lansuar:
7. 3. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
795.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni çdo moment që shikoni me një pamje mahnitëse dhe zë kualitativ me televizorin smart Sony KD-43XG8396 me madhësi 43" (108 cm) LCD me pamje 4K UHD dhe rezolucion (3840 x 2160 p). Procesori X1 Ultimate ka aftësi të fuqishme të përpunimit që mund të zbulojë qindra objekte të ndryshme në ekran në kohë reale, dhe aftësi të përmirësimit inteligjent të shkëlqimit, detajeve dhe ngjyrës. Imazhi që rezulton atëherë është i pastër, i qartë, dhe i vërtetë! Televizori ka 16 GB memorie dhe punon me sistemin operativ Android. Televizori mbështet teknologjitë: Triluminos Display, Super Bit Mapping 4K HDR, Accurate Color Mapping, Live Color, Dolby Digital , Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS digital surround sound dhe S-Force Front Surround. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe altoparlantë të integruar me fuqi totale 20 W (10 W + 10 W). Poashtu ofron mbështetje për WiFi dhe Bluetooth, katër porte HDMI, port USB, port jack për kufje,etj. Ky televizor i përket klasës së energjisë B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
EAN:
4548736096820
Frekuencë (Hz):
100
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1000
Kodi:
KD43XG8396BAEP
Kontollim zanor:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Numri i porteve HDMI:
4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Bashkangjitja Televizor Sony KD-43XG8396 - 43" (108cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE