Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sony KD-55XG8096 - 55" (138cm), 4K UHD, i zi/argjendtë

Kodi i produktit:
256223
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Lansuar:
7. 3. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur), Trilium
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

1151.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 95.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

55 "TV SMART 139 cm me High Definition me rezolucion 4K UHD - Current Peak Ky 4K TV ofron një tërësi teknologjish të fuqishme që kujdesen për performancë të qetë, me foto dhe zë të përkryer realiste, por përkujdeset edhe për argëtimin tuaj! 55 "SMART TV me rezolucion 4K Performanca mahnitëse audio-vizuale Android OS dhe kontrollin e zërit Shfaqja e Triluminos Modaliteti ClearAudio +

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
EAN:
4548736096318
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Kodi:
KD55XG8096BAEP
Kontollim zanor:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Numri i porteve HDMI:
4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur), Trilium
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Bashkangjitja Televizor Sony KD-55XG8096 - 55" (138cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE