Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sony KD-55XG8577 - 55" (139cm), 4K UHD, smart, i argjendtë

Kodi i produktit:
256227
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Lansuar:
7. 3. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

1579.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 131.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni çdo moment që shikoni me një pamje mahnitëse dhe zë kualitativ me televizorin smart Sony KD-55XG8577 me madhësi 55" (139cm) LCD me pamje 4K UHD dhe rezolucion (3840 x 2160 p). Ai mbështet imazhet HDR10, HLG dhe DolbyVision. Procesori X1 Ultimate ka aftësi të fuqishme të përpunimit që mund të zbulojë qindra objekte të ndryshme në ekran në kohë reale, dhe aftësi të përmirësimit inteligjent të shkëlqimit, detajeve dhe ngjyrës. Imazhi që rezulton atëherë është i pastër, i qartë, dhe i vërtetë! Televizori ka 16 GB memorie dhe punon me sistemin operativ Android. Televizori mbështet teknologjitë: Triluminos Display, Live Color, Acoustic Multi-Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, dhe DTS digital surround sound. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe altoparlantë të integruar me fuqi totale 20 W (10 W + 10 W). Poashtu ofron mbështetje për WiFi dhe Bluetooth 4.2, katër porte HDMI, port USB, port jack për kufje,etj. Ky televizor i përket klasës së energjisë A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
EAN:
4548736096141
Frekuencë (Hz):
100
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1000
Kodi:
KD55XG8577SAEP
Kontollim zanor:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Numri i porteve HDMI:
4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Bashkangjitja Televizor Sony KD-55XG8577 - 55" (139cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE