Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-65XG8596 - 65" (164cm), 4K UHD, i zi/argjendtë

Kodi i produktit:
256233
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Lansuar:
7. 3. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,311.50 
Ju kurseni : 973.00   (42%)
1,338.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 111.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pamja e bukur e hollësishme, së bashku me realitetin Sound-from-Picture, sjell performancë mahnitëse audio-vizuale. Procesori HD 4K HDR X1 riprodhon një imazh që fjalë për fjalë e përfshinë thellësinë, strukturën dhe ngjyrën natyrore. Kjo teknologji është plotësuar me shkëlqim nga zëri më i mirë i Dolby Atmos që sjell tinguj mahnitës rrethues me këtë pamje të jashtëzakonshme. 65 "TV SMART 164cm LCD është me 4K UHD (3840 x 2160), kurse imazhi mbështet HDR10, HLG dhe DolbyVision. Televizori ka poashtu, qartësi të përmirësuar me teknologjinë 4K X-Reality PRO dhe bën përmirësimin e kontrastit me zgjerimin e kontrastit dinamik dhe përmirësimin e HDR. Poashtu, Motionflow XR 1000 Hz (100 Hz vendore) ofron zgjerimin e lëvizjes si dhe posedon teknologjinë akustike multi-audio. Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse dhe Dolby AC-4. Si sistem operativ Sony përdor Android OS dhe vjen me 16 GB memorie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
EAN:
4548736096080
Frekuencë (Hz):
100
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1000
Kodi:
KD65XG8596BAEP
Kontollim zanor:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Numri i porteve HDMI:
4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE