Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sony KD-75XG9505 - 75" (189cm), 4K UHD, zezë/argjendtë

Kodi i produktit:
256237
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,551.50 
Ju kurseni : 925.00   (20%)
3626.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 302.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni çdo moment që shikoni me një pamje mahnitëse dhe zë kualitativ me televizorin smart Sony KD-75XG9505 me madhësi 75" (189 cm) LCD me pamje 4K UHD dhe rezolucion (3840 x 2160 p). Ai mbështet imazhet HDR10, HLG dhe DolbyVision. Procesori X1 Ultimate ka aftësi të fuqishme të përpunimit që mund të zbulojë qindra objekte të ndryshme në ekran në kohë reale, dhe aftësi të përmirësimit inteligjent të shkëlqimit, detajeve dhe ngjyrës. Imazhi që rezulton atëherë është i pastër, i qartë, dhe i vërtetë! Televizori ka 16 GB memorie dhe punon me sistemin operativ Android. Televizori mbështet teknologjitë: Acoustic Multi-Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, DTS digital surround sound dhe S-Force Front Surround. Ka një marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe altoparlantë të integruar me fuqi totale 20 W (10 W + 10 W). Poashtu ofron mbështetje për WiFi dhe Bluetooth 4.2, katër porte HDMI, port USB, port jack për kufje,etj. Ky televizor i përket klasës së energjisë B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
75
Diagonalja e ekranit [cm]:
189
EAN:
4548736095489
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 674
HDMI:
HDMI (ARC):
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
B
Kodi:
KD75XG9505BAEP
Konsumi vjetor [kWh]:
319
Konsumi [W]:
230
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
6. 3. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
961
Lartësia [mm]:
1 036
Lloji i marrësit:
Dual, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
4
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 600
Pesha pa mbajtëse [kg]:
35
Pesha [kg]:
37
Prodhuesi:
Sony
RCA:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
73
Trashësia [mm]:
376
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Sony KD-75XG9505 - 75" (189cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE