Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE55TU7072UXXH, 55" (138cm), 4K UHD, LED, i zi

Kodi i produktit:
517405smg
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
13.9
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE55TU7072 vjen me ekran 55” (138 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, LAN, CI, port audio për kufje, dhe port për lidhje me satelit.

Vlerësimet

ja vlen per nje tv te mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
138
DLNA:
EAN:
8806090347313
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Kaoksial audio:
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
UE55TU7072UXXH
Konsumi vjetor kWh:
117
Konsumi W:
84
LAN:
Lansuar:
19. 3. 2020
Lartësia mm:
783
Lartësia pa mbajtëse mm:
707
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Numri i porteve HDMI 2.1:
1
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha kg:
14.2
Pesha pa mbajtëse kg:
13.9
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR10, LED, Smart (SMART)
Trashësia mm:
250
Trashësia pa mbajtëse mm:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE