Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës për Microsoft Surface, USB në Ethernet, i zi

Kodi i produktit:
226803
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
889842177992
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EJR-00006

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sot, nuk ka nevojë të prezantojmë Microsoft pasi besoj se të gjithë e njihni atë. Kjo kompani tani ju sjell përshtatësin origjinal për laptopin tuaj Microsoft Surface. Përshtatësi ju lejon të lidhni Microsoft Surface me rrjetin tuaj duke përdorur Ethernet. Përshtatës përdor një lidhës micro USB 3.0. Ofron një normë transferimi prej 1.000 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
889842177992
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EJR-00006
Lidhësit:
Micro USB 3.0, RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB B (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Përshtatës për Microsoft Surface edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE