Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse AQ KAS025, 2.5 m

Kodi i produktit:
191238
Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8595122755751
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo lidhëse nga njëra anë posedon një palë lidhësish RCA male kurse nga ana tjetër posedon një palë lidhësish RCA female që përdoren për të zgjeruar kabllot audio me terminale Cinch duke lidhur kështu altoparlantët me televizor por ky është vetëm një shembull. Kablloja ka një gjatësi prej 2.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8595122755751
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
KAS025
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AQ KAS025 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE