Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse PremiumCord, 5m, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
62911
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220003777
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit ka bërë boom transferimi i të dhënave me anë të wireless-it, për disa rrjete është më mirë të përdoren kabllot konvencionale. Prandaj, ne ofrojmë produkte të PremiumCord që përfshijnë një spektër të gjerë të tipave të kabllove vazhduese dhe të interkoneksionit. Ndër produktet klasike, përfshihet edhe kjo kabllo vazhduese audio analoge, me një fund klasik të një palë lidhësve jack 3.5 mm. Meqenëse është një kabllo lidhëse, përmban një tip të lidhësit male dhe një female. Kablloja ka gjatësi prej 5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220003777
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE