Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord PS/2, 2m, e zezë

Kodi i produktit:
62927
Dizajnuar për:
Maus, PC
EAN:
8592220000721
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse iu duhet një kabllo me gjatësi dy metër dhe lidhës PS/2 atëherë kjo është zgjidhja e duhur. Kjo kabllo ju mundëson të lidhni tastierën apo mausin me kompjuterin tuaj në një distancë deri në dy metër. Kompania PremiumCord, asnjëherë nuk zhgënjen konsumatorët dhe gjithmonë i shpërblen ata me cilësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Maus, PC
EAN:
8592220000721
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
PS/2 (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
PS/2 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord PS/2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE