Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 0.5m, e zezë

Kodi i produktit:
81607
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220005962
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse iu duhet një kabllo me gjatësi 0.5 m dhe lidhës USB 2.0 atëherë kjo është zgjidhja e duhur. Kjo kabllo ju mundëson të lidhni tastierën apo mausin me kompjuterin tuaj në një distancë deri në 0.5 m. Kompania PremiumCord, asnjëherë nuk zhgënjen konsumatorët dhe gjithmonë i shpërblen ata me cilësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220005962
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
8592220005962
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE