Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord, VGA, 10m

Kodi i produktit:
64533
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000134
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse e kompanisë Premium Cord, me gjatësi prej 10 metrave, është e përshtatshme për të lidhur një monitor, projektor ose ekran LCD me input VGA me një kompjuter edhe në distanca të gjata pa ndonjë humbje të rëndësishme të kualitetit të imazhit. Kablloja me trashësi 8 mm, në të dyja anët është e siguruar me ferrite magneti dhe lidhës Canon 15p / 14p male / female.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000134
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
8592220000134
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE